Anında Güvenlik ve Alarm Sistemleri, Kamera Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Alarm Merkezi

İşyeri Güvenliği

 

Alarm Sistemleri

 

 

 

Can ve mal güvenliğinizi korumak için tasarlanmış elektronik sistemlerdir. Alarm sistemi işyerlerinde yüksek risk teşkil eden giriş noktaları tespiti sonra montaj işlemi yapılır bu işlem evlerde yaşam alanlarını kısıtlamadan kullanılacak şekilde montaj yapılır. Alarm sistemi sizin belirlediğiniz şifre ile aktif ve pasif edilir. Alarm sistemi Hırsızlık, Polis, Ambulans, İtfaiye,  Gaz Kaçağı, Su baskını, Yangın, Panik butonu gibi özelliklerle entegre çalışır.

 

 

 

HIRSIZLIK

 

Ev \ İşyerinize izinsiz bir müdahale olduğunda öncelikle sirenler devreye girer ve Ses yüksekliği 100 desibel olan özelliği ile çevreyi uyarır aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik sahiptir. Aynı anda Anında Alarm ve Güvenlik Merkezi'ne gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi haberdar ederek olay yerine hızlı müdahale edilebilmesini sağlar.  

 

YANGIN

 

Şifre panelinizin üzerinde bulunan yangın butonu, sisteminizde bir ısı veya duman detektörünüz olamaması durumunda bile yangın durumuna basıp, Anında Alarm ve Güvenlik Merkezi ‘ne yangın sinyalini göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı / duman detektörü ile, oluşabilecek bir yangın durumu Anında Alarm ve Güvenlik Merkezi ‘nin aktif olarak fark etmesini, sizi ve itfaiye ye bilgilendirmesini sağlayabiliriz.

 

SU BASKINI

 

Ev \ İş yerinize henüz su basmadan suyu algıladığı anda Anında Alarm ve Güvenlik Merkezi devreye girer yetkili kişilere haber verir.

 

ACİL SAĞLIK

 

Acil bir sağlık durumu ile karşılaştığınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan acil sağlık butonuna basarak Anında Alarm ve Güvenlik Merkezi‘ne sinyal gönderebilirsiniz. Anında Alarm ve Güvenlik Merkezi ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahale edilmesini sağlar.

 

GAZ KAÇAĞI

 

Güvenlik paketinize ekleyeceğiniz gaz detektörleri ile karbon monoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Anında Alarm ve Güvenlik Merkezi sizi ve yetkili birimleri arayarak Ev \ İş yerinize hızla müdahale edilmesini sağlar.

 

PANİK

 

Ev \ İşyerinizde olduğunuz anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sistemi kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan panik butonuna basarak , durumu Anında Alarm ve Güvenlik Merkezi‘ ne bildirebilirsiniz. Hemen polisi haberdar ederek en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.