Anında Güvenlik ve Alarm Sistemleri, Kamera Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Alarm Merkezi

Sistem Bilgisi

Alarm Paneli

Alarm Paneli Güvenlik Sisteminizin Kalbidir. Bütün işlem burada başlar panele bağlı tüm cihazlar Alarm Paneli ile haberleşek çalışır. Sisteme Müdahele, Arıza veya Tehdit durumunda Alarm Paneli sinyal göndererek Anında Alarm Merkezi ile iletişime geçer.

 

Şifre Paneli

Alarm Sisteminizi programlama, kurma, kapama ve arıza bilgilerini görmenize yardımcı olur.

 

Harici Siren

Alarm anında yüksek şiddetli bir ses çıkararak çevredeki kişileri uyarır ve caydırıcı özelliği olan bir cihazdır. Sireni ev / işyeri dışında görülebilecek bir yerde olması  caydırıcılığı artırır. Sabotoj durumunda mevcut aküsü devreye girer ve çalmaya devam eder.

 

Manyetik Kontak

Manyetik kontak ev /  işyeri giriş imkanı sağlayan kapı, pencere vb. gibi girişlere yerleştirilerek  bu girişlerin hırsızlık durumunda zorlanması, açılması sonucu alarm sinyallerini Alarm Paneline iletilmesini ve  Dahili Sirenin çalmasını sağlayan cihazdır. giriş imkanı verebilecek her türlü yerde kullanılması mümkündür.

 

Hareket  Dedektörü

Güvenlik sisteminizin bir parçası olan hareket dedektörü, belirli bir hacimden büyük olan ve ısı yayan nesnelerin hareketini algılayarak Anında Alarm Merkezi’ne sinyal iletilmesini sağlayan Hareket  dedektörüdür. Hareket dedektörlerinin, evcil hayvan bulunan ev / işyeri kullanılmak üzere tasarlanmış hayvan algılamayan  modelleri de bulunmaktadır.

 

Panik Butonu

İşyerinizde başınıza gelebilecek herhangi bir acil durum anında el ile yardım çağrısı yapmanıza yarayan butondur. Güvenlik sisteminiz kurulu olmasa dahi bu buton çalışır vaziyette olup, butona bastığınız anda Anında Alarm Merkezi’ne sinyal gönderilir.

 

Duman Dedektörü

Alarm sisteminizde bulunan duman dedektörü bir yangın ihbar dedektörüdür. Herhangi bir yangın durumunda ortamda oluşan dumanı algılayarak Anında Alarm Merkezi’ne bilgi gönderir. Alarm sisteminiz kurulu olmasa bile tıpkı panik butonu gibi kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.

 

Kasa Dedektörü

Kasa dedektörü kasa gibi metal kutularda, darbe, delme, kesme gibi zorla açma girişimleri algılayan bir dedektörüdür. Şüpheli durumda dedektör alarm paneline sinyal gönderir ve Anında Alarm Merkezi Devereye girerek yetkililere haber verir.

 

Su Baskını Dedektörü

Su baskın dedektörü su baskınlarda Anında Alarm Merkezi'ne sinyan gönderen bir dedektördür.

 

GSM Mödülü

Ev / işyeri Sabir hattı olmayan veya daha yüksek güvenlik önceliği olan müşterilerimiz için uygun bir modüldür. GSM Modülü mobil telefon hatları üzerinden Anında Alarm Merkezi ile haberleşme sağlanabilir.